Є.Велтістов "Електронік – хлопчик із валізи"

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Бакай малюнок.jpg


Відгук на твір Є.Велтістова «Електронік – хлопчик із валізи»«Електронік – хлопчик із валізи» автора Євгена Велтістова. «Рессі - невловимий друг», «Переможець неможливого», «Нові пригоди Електроніка» - це розповіді цього ж автора, які я із задоволенням прочитав також.

У книзі розповідається про пригоди кібернетичного хлопчика, якого створив професор Громов та назвав його Електроніком. Електронік був всередині роботом, а зовні звичайним хлопчиком. Одного разу Електронік втік від професора, та випадково зустрів на вулиці хлопчика з яким він був схожий як дві краплі води. Цього хлопчика звали Сергій Сироєжкін. Саме з цього часу почалися веселі пригоди Електроніка та Сергія Сироєжкіна.

Мені дуже сподобався момент, коли друзі Електроніка навчили його посміхатися. Він разом із сміхом навчився радіти та ще більше став схожим на людину. З усіх героїв, що є в книзі мені більше за всіх сподобалися головні герої Сергій Сироєжкін та Електронік, тому що вони один одного навчали як бути чесними та добрими справжніми друзями.

Прочитавши твір я зрозумів, що треба бути чесним із друзями, та добре мати багато справжніх друзів. Дану книгу я раджу прочитати усім хлопцям, які вміють читати та вже ходять в школу.


Дану книгу та інші твори автора можна прочитати онлайн чи завантажити тут: - БОЛЬШАЯ БЕСПЛАТНАЯ БИБЛИОТЕКА - rulit.net - ЛитМир - Электронная Библиотека - 4itaem.com

Про автора інформацію можна отримати тут: - тут - тут - або тут

Розмістити відгук на казку мені допомігли батьки.

Гліб Бакай школа-гімназія №6 3-В клас

Особисті інструменти