В.Нестайко Дивовижні пригоди в лісовій школі

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
150

Книга «Дивовижні пригоди в лісовій школі» дуже цікава й повчальна. Автор книги розповідає про веселих, життєрадісних учнів музичної лісової школи. В ній ведмежа мова викладання і цікаві герої: зайчик, їжачок, білочка та інші… Ця школа мене навчила, як правильно дружити. В процесі читання книги мене опановували позитивні емоції, радість, яку викликали такі герої: Зіна Бебешко, Вася Кицин, Раїска Мняу і Вірочка Вивірчук.Веселі пригоди персонажів та гумор захоплюють читача. Цей твір про справжню дружбу і взаємодопомогу, уміння знаходити вихід зі складних ситуацій з гумором… То ж, читайте!

Стасюк Юлія,№23 3-Г клас

Завантажити можна [1] тут.

Про автора і його книги завантажити можна [2]тут

Розмістила бібліотекар НВК:ЗШ I-III ступенів-гімназія №23 ВМР Мовчанюк Н.С.R.jpg


В цій книжці розповідається про лісову школу тобто школу, яка знаходиться у лісі. Там розповідається про двох друзів - зайчика і їжачка . Їх мама влаштувала в лісову школу, тому що вони жили у лісі. Потім цих друзів і інших однокласників переслідував вовк. Але вони разом всі думали як врятуватися і врятувалися. Ця книжка навчила мене як бути мужнім, та викликала вражаючі емоції. Вона мені дуже сподобалась.

Завантажити цю книгу можна звідси. Про автора і його книги почитати можна тут

Відгук написала Вишневецька Валерія №33,4б. Розмістити роботу, знайти посилання та малюнки допомогла бібліотекар Лук'янченко Т.Ю.Я прочитала книгу Всеволода Нестайка «Пригоди в лісовій школі». Це дуже цікава захоплююча історія. Головні герої зайчик Кося Вухань та їжачок Колько Колючка поступили до спеціалізованої музичної лісової школи. Там викладають кращі вчителі столичного зоопарку. Неймовірні пригоди чекають на друзів на сторінках цієї книжки. Разом з героями я пережила багато хвилюючих моментів. Кося Вухань і Колько Колючка прийшли спасати своїх друзів з країни Павутини. Ця книжка дуже цікава, вчить нас бути дружніми, добрими, співчутливими і виручати своїх друзів із біди. Завантажити книгу можна звідси Відгук написала Користувач:Фамінська Єлизавета №33,4Б Розмістити відгук та посилання на сайти допомогла бібліотекар Лук'янченко Т.

Особисті інструменти