Алєка Вольських «Міла Рудик і Чаша Місячного світла»

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

Alec-Wolski.jpg 777777777.jpg

Алєка Вольських народилася 28 березня 1979 року. Навчалася в місті Сімферополь на журналістському факультеті, писати почала в 13 років. Її перша книга «Міла Рудик і Чаша Місячного світла» та серія книг: «Загадка Сфінкса», «Кристал Фобоса», «Руїни Харакса», «Магічний Синод», «Таємнця шостого Адепта».

У книзі розповідається про дівчинку Мілу, яка володіє чарівною силою і повинна звільнити місто ельфів від злих духів. І в результаті подій втрачає свого вірного друга Горангеля. Але в кінці вона рятує ельфів та їхнє місто.

Найбільше мене зворушив героїзм головного героя який жертвує своїм життям заради головної героїні Міли - це дуже зворушливо. Мені дуже сподобався Ромка – найкращий друг Міли. Він веселий та здібний, а також Міла, бо вона надійна та спокійна. Дуже не сподобався герой Ніл Лютов, тому що він злий і впертий, який завжди хоче бути першим.

Ця книга навчила мене бути вірною, мужньою, не насміхатись з інших, всім допомагати, вислуховувати думку інших, давати відсіч, коли тебе ображають.

Я трохи не згодна з автором, тому що потрібно було менше описувати трагічних, сумних історій.

Раджу прочитати книгу тим, хто любить «фентезі», та тим, хто прагне самовдосконалення.

Книгу можна завантажити тут: [1] Інші книги автора тут: [2] Інформація про автора тут:- [ http://www.livelib.ru/author/228072]

Бидловська Інна, ЗШ№4, 6 – Б кл.

Відгук на книгу допомогла розмістити мені зав. бібліотекою ЗШ№4 Шмоняк С.Ф.

Особисті інструменти