Володимир Рутківський «Ганнуся»

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

99999.jpg G00000.jpg

Моя улюблена книга називається «Ганнуся». Це книга із серії «Обережно, дівчатка!» видавництва Старого Лева. ЇЇ написав Володимир Рутківський. Володимир Рутківський — провідний український дитячий письменник. Друкується з 1959 року. Автор багатьох романів для дітей, серед яких «Бухтик з тихого затону», «Гості на мітлі», «Сині Води» та інші. Живе, працює і творить в Одесі.

У книзі розповідається про дівчинку Ганнусю, яка поїхала на літні канікули у село з її дядьком Костею. Протягом усієї історії з ними трапляються цікаві та кумедні пригоди. Дива відбуваються з ними на річці, у страшному зеленому лісі та у маленькому будиночку їхнього друга Миколки, а також у багатьох інших місцях.

Найбільше мені запам’яталося місце, де Ганнуся втекла з дому через те, що її дядько не розповів їй одну таємницю і вона образилась. Та зворушило, що дівчинка все-таки знайшлася і вибачилася за те, що погарячкувала і вчинила неправильно, утікши одразу з дому.

Мені подобається ця книга тому, що її героїня – моя ровесниця і її переживання і радощі зрозумілі мені. А ще за те, що книга дуже цікава, та повчальна. Насамперед рекомендую цю книгу дівчаткам (серія ж бо – «Обережно, дівчатка!»), і хлопчикам, які бажають краще зрозуміти дівчат. А ще я процитую автора, який радить прочитати цю книгу тим, «хто не знає, що відро з колодязя можна витягти кішкою, хто не вміє відрізнити курку від квочки чи здає до металобрухту цілий бульдозер – але хто хоче відкривати нові світи, знаходити нових друзів і переконуватися в тому, що дорослих теж можна ставити в куток.»

Біографію автора можна знайти тут http://uk.wikipedia.org/wiki/Рутківський_Володимир_Григорович

Казимир Дар’я, ЗШ№4, 4-В кл.

Допомогла розмістити відгук зав. бібліотекою ЗШ№4 Шмоняк С.Ф.

Особисті інструменти