Джоан Ролінг «Гаррі Поттер та Напівкровний Принц»

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Harry potter-6.jpg

Відгук на твір Джоан Ролінг «Гаррі Поттер та Напівкровний Принц»

Книга «Гаррі Поттер та Напівкровний Принц» - це шоста книга, яку написала Джоан Ролінг. Існує сім книг про пригоди чарівника Гаррі Поттера. Шість з них я вже прочитав. Автор писала ці казки для своїх дітей.

Книга ось про що. Гаррі Поттер потягом їде на шостий рік навчання до школи чаклунства Гогвортс, де на нього чекають нові пригоди, нові предмети і вчителі. На уроці зілля-варіння учням роздавали книги з цього предмета. І Гаррі випадково дісталася книжка, власником якої був Напівкровний Принц. Ця книга допомогала Гаррі протягом навчального року бути найкращим учнем в школі. Та в кінці твору ви нарешті дізнаєтеся, хто ж був Напівкровним Принцем і яким насправді він виявився. Найбільше мене вразило під час читання книги - це те, що люди, яким ми довіряємо, можуть виявитися зрадниками. Я рекомендую цю книгу всім дітям і дорослим, щоб насолоджуватися читанням, поринути у вир пригод та чарівництва.

Нагорода книги: краща книга 2006 року за версією «British Book Awards».

Через 4 роки після написання книги з’явився одноіменний фільм. Наскільки цікаво дивитися фільм після прочитання книги. І ви спробуйте!


Завантажити та прочитати цю книгу можна тут.

Прочитати інші твори автора можна тут.

Інформація про автора книги розміщена на цій сторінці .

Розмістити відгук мені допомогла бібліотекар ФМГ 17 Лампіга А.В.

Користувач: Боднар Костя, ФМГ 17, 4-Б

Особисті інструменти