Люсі-Мод Монтгомері «Сни із Зелених Дахів»

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

Image032.jpg Image033.jpg Image035.jpg

Люсі-Мод Монтгомері(1874-1942)-це ім’я видатної канадської письменниці практично невідоме українському читачеві, проте її книжки вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому світі. Щороку вони видаються мільйонними екземплярами у США, Канаді, Австралії та країнах Європи, за ними знято популярні кінофільми, створено театральні постановки. Ця письменниця написала вісім томів про дівчинку Енн, згадуючи своє дитинство.

У цій книзі розповідається про те, як на фермі Зелені Дахи живуть не зовсім молоді Метью та Марілла Катберти. Якось вони вирішили що їм потрібний хлопець із дитячого будинку, який буде допомагати їм у господартві. Але вони були неймовірно здивовані, коли до них приїхала руденька та вся у веснянках дівчинка Енн Ширлі, в якої була напрочуд весела вдача. У книзі кумедним було майже все. Ось цей випадок запам’ятався найбільше: Енн дуже хотіла мати гарне, каштанове волосся, та вирішила пофарбуватися, а заглянувши у дзеркало, вона злякалася свого темного і жахливого, зеленого волосся. Мені навіть її було трохи жаль.

Ця книга навчила мене завжди залишатися життєрадісною оптимісткою, та ніколи не впадати у відчай. Книгу раджу прочитати учням середніх класів, які люблять цікаві життєві історії та пригоди.

Читай цю чарівну та захоплюючу книгу тут [1]

Біографію автора можна прочитати тут [2]

Ляшко Ірина , ЗШ№4, 6-Г клас

Розмістити відгук мені допомогла зав. бібліотекою ЗШ№4 Шмоняк С.Ф.

Особисті інструменти