Майкл Баклі "Казковий переполох"

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

9819.jpeg Majkl-bakli-skazochnyj-perepolokh.jpg

Нещодавно я прочитала дуже цікаву книгу Майкла Баклі "Казковий переполох".

Майкл Баклі народився в штаті Огайо. Упродовж навчання в університеті брав активну участь у громадсьому житті своєї країни: писав статті, проводив ток - шоу, вів передачі для дітей .

Для більш детального ознайомлення з біографією автора тисни тут: [1]

Сестри Грімм - Сабріна і Дафна, попадають у казковий переполох, де вимушені розслідувати детективні історії разом з бабусею, яка взяла на себе опікунство (у сестер таємниче зникли батьки) і саме з її вуст дівчатка дізнаються про свій родовід - вони є нащадками знаменитих Братів Грімм, а їх знамениті герої живуть разом з сестрами в маленькому містечку, де все не так, починаючи з охоронця магічних приладів, дивних страв бабусі, та незвичайних сусідів.

Найбільше мене вразили образи двох сестер - вони водночас однакові, а водночас повна протилежність одна одній, де на зміну рішучості приходить меланхолія та розсудливість, але дії обох тісно пов’язані між собою єдиною метою.

Особливо сподобались мені дуже дивні і незвичайно-чарівні кімнати жителів будинку, та сам будинок. Ця книга навчила мене уважніше обирати друзів, пам’ятаючи французьку мудрість: «Зраджують лише свої».

Книгу раджу прочитати усім охочим та тим, хто мріє пов’язати свою життєву дорогу з професією детектива. Саму ж книгу та інші серії книг можна знайти тут: [2]

Афанасьєва Катерина, ЗШ№4, 6-Б кл.

Відгук допомогли розмістити бібліотекарі ЗШ№4 Шмоняк С.Ф., Бондаренко Л.А.

Особисті інструменти