О.Дерманський «Танок Чугайстра»

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Танок.jpg

Я учениця п’ятого класу. У моїй сім’ї поважають та люблять книги. У кожного з нас є своя улюблена книга. Ось у мене – це «Танок Чугайстра» Сашка Дерманського.

Влітку, коли я була в таборі, то читала цю книгу. Я навмання взяла її із полиці. З перших сторінок мене ця книга не захопила, але з кожною новою сторінкою ставало все цікавіше та цікавіше. Цей твір мені дуже сподобався, адже в ньому було стільки цікавого: село на околиці лісу, троє дітей (Лілія, Василько, Іванко), бабуся, яка розповідає казку, та казкові герої – Нявка й Чугайстер (проклятий злим сусідом хлопець, що закохався у його дочку і тепер живе у лісі та лоскоче Нявок).

Діти, гуляючи селом, почули страшну правду: дочка їхнього сусіда стала хижою дівчиною Нявкою, яка, топлячи в болотах або скидаючи людей у прірви, перетворює їх на Нявок.

Закінчується казка майже як і всі казки добрим кінцем: Чугайстер, згадавши свій танець і затанцювавши його, перетворився на людину, а Нявка на звичайну дівчину, і злий сусід-чаклун не забороняв їм більше жити разом.

Мені дуже сподобалась казка, адже в неї можна потрапити і переживати труднощі й веселощі разом з героями.

Я надзвичайно вдячна автору – Сашку Дерманському за цю чудову книгу.

Гижко Анна Андріївна, 5-А клас, 2003 р.н. школа-ліцей № 7

Розмістити відгук на прочитану книгу мені допомогла бібліотекар школи-ліцею №7 Череватова Наталія Василівна

Особисті інструменти