Притча "Жаба на клумбі"

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Жаба на клумбі.jpg

«Жаба на клумбі». Притча.

У творі розповідається про батька, який запропонував своїй донечці гроші, якщо та постриже газон. Дівчинка все зробила, але один шмат газону залишила. Чому? Тато пішов подивитися і був вражений: на траві сиділа велика жаба. Донечка пожаліла тваринку.

Мене зворушила ця притча. Дівчинка, яка сама була хворою, мала надзвичайно велике і добре серце. Вона ніколи в житті не зможе нікого образити, а буде захищати. Я вірю, що на її шляху зустрінуться тільки добрі люди. Якщо ти сієш добро, то воно вертається до тебе і залишається жити з тобою на все життя.

Мені сподобалась дівчинка. Вона на малюнку дуже мила і якась беззахисна. Мені хочеться її захистити. Можливо їй не дають грошей, ображають. Можливо заставляють працювати? Але хочеться вірити, що у неї гарний тато - добрий, красивий, великий. А ще дає їй гроші, просто так, на все, що вона собі хоче купити. Бо вона його донечка. Він дуже її любить, а вона його.

Мені сподобалась ця невеличка книжечка під назвою «Найкращі притчі». В ній я завжди знаходжу для себе щось цікаве і повчальне. Мені подобається, що притчі невеличкі, а змісту дуже багато. Я хочу, щоб мої однокласники, учні нашої школи прочитали цю чарівну книжку. «Чому чарівну?» - спитаєте ви. Тому, що вона про все на світі: про зло і добро, про кохання та зраду, про родину, про твою країну, про друзів, загалом про все. Прочитайте її, і ви обов’язково ще не раз повернетеся до неї у своєму житті.

Написала відгук та намалювала малюнок учениця 7 класу Спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ст. з дошкільним вихованням ВМР Тарануха Тетяна.

Оформити та розмістити допомогла бібліотекар СЗШ І-ІІ ст. з ДВ ВМР Горева Ніна Дмитрівна.

Особисті інструменти